Restorex Kuru Ve Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan 1 Aylık Saç Uzatma Kürüm İnceleme

Öncelikle bu kür, Nisan ayına ait uyguladığım bir kürdür. (1 Nisan – 30 Nisan arası)

Açıkçası 2 Ayda 1 şampuan değiştiren biriyim. Yani her bir markaya 2 ay düşüyor, normalde aynı markanın tek 1 ürününü 2 ay kullanacaktım ancak, daha fazla şampuan deneyebilmek adına ve size incelemeler yapabilmek adına aynı markanın 2 ayrı ürününü 2 ayda kullandım. Bir ara stres kaynaklı saçlarımda dökülme olduğundan Saç Dökülmesine Karşı Şampuanı Mart Ayında, kuru saçlarım olduğu için ve uçları işlem gördüğü için de, Kuru Ve Yıpranmış Saçlar İçin olan Şampuanı da Nisan ayında kullandım. Geçen ayın kürünü aşağıda linke bırakmakla birlikte, Nisan ayının kürünü anlatmak istiyorum.

Restorex Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 1 Aylık Saç Uzatma Kürüm İnceleme – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Açıkçası hali hazırda Sinameki kürünü uyguluyorum. Mart ayının sonunda, ürünlerim bittiğinde, Kuru Saçlar için olan Restorex Şampuanını almıştım. Almışken 2 kutu aldım. İçine ne eklesem, nane yağı mı, badem yağı mı derken (ileride yapacağım kürler olduğunu şimdiden belirteyim) çok bilinen Bemiks, Evigen Bepanthen kürü aklıma geldi. Eczaneye almak için gittiğimde, Eczacıya sordum. Bemiks, Evigen ve Bepanthen ampulünü Şampuana eklersek etkisi olur mu, yoksa sadece bu 3’ü ile maske mi yapayım, Şampuana kaç ampul eklemeliyiz, bu ürünler bozulabilir mi gibi sorular sordum. Forumlarda da bu bozulma özelliğinden ötürü kullanmayanlar var idi çünki. Her ne ise, kendisi de bana, ”Hepsini at, hiç sıkıntı yok, o bozulma ihtimali sadece vücuda enjekte edilmesi durumunda olabilir, şampuana kat, hiçbir sorun olmaz dedi.” Açıkçası, hepsini atma fikrinden ziyade şöyle yaptım, aşağıdaki paragrafta anlatayım hemen.

Haftasonları, Ben bu Bemiks, Evigen ve Bepanthenli Şampuanı şu şekilde uyguladım. Her haftasonu 3 kutudan 1 ampul kırarak uygulama yapıyorum. Böylece tazeliğini koruyor ve bir nevi şampuan maske görevi görüyor. İyice çalkalıyorum. Saçlarıma uyguladıktan sonra da saçlarımda 5 ila 10 dakika arası bekletiyorum, öyle saçlarımı yıkıyorum. Böylece kendi kafamdaki sorulara tatmin olan bir çözüm yolu buldum. Böylece 4 ampul kırmış oldum ve kalan 1 ampulleri karıştırarak maske yapacağım. Detaylı ürün incelemesini yapacağım ancak burada kısaca bahsedeyim;

  • Saçlarımı parlattı.
  • Saçlarımı uzattı.
  • Saçlarımı korudu.

Haftaiçleri ise, Kuru ve Yıpranmış Saçlar için olan şampuanı herhangi bir madde eklemeden kullanıyorum. Detaylı ürün incelemesini yapacağım ancak burada kısaca bahsedeyim.

  • Saçlarımı nemlendirdi.
  • Saçlarımı uzattı.
  • Saçlarımı arındırdı.

3 comments

Bir Cevap Yazın