Restorex Speed & Strong Sağlıklı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi Ürün İncelemesi

Ürünü Mart ayında Modahep adlı siteden 12 TL’ye Nisan ayında da Cossta adlı siteden 13.5 TL’ye satın aldım. Böylece 2 ay boyunca kullanmış oldum. Ancak belirtmeliyim ki, Modahep adlı sitedeki ürün ambalajı ile Cossta adlı sitedeki ürünün ambalajında farklılıklar vardı. İkisinden birisi daha eski ondan eminim ama hangisi bilmiyorum. Herneyse. Kendi yorumumu belirtmem gerekirse , sıvı saç kremi olması hem iyi hem kötü. Çünkü aynı markanın saç bakım yağını da kullandığımdan, 2’sini de aldığım için, 2’sine ayrılan zaman daha az olmak zorunda. Çünkü bu sıvı saç kremi durulanmayan bir krem, aynı şekilde yağı da birkaç saat bekletip yıkamak gerekiyor, bir günde 2 – 3 kez şampuanlama işlemi yapmak istemem açıkçası. Ben durulanabilir bir krem olmasını beklerdim. Neyse ki, dışarı çıktığımda, saçlarımı ıslak göstermesi açısından benim için iyi bir saç kremi olduğunu söyleyebilirim. Ürün bu arada saç diplerine de uygulanıyor, yani ben dipten uca uyguladım. Bir problem olsaydı, çok dökülürdü. Muhtemelen benim söylediğim gibi dipten uca uygulanıyor.

Gelelim Ürünün Bendeki Etkilerine;

  • Saçlarımı ziyadesiyle parlattı. Saç kremlerinde ve saç maskelerinde bu etkiye önem verin.
  • Saçlarımı nemlendirdi dersem yanlış olur ancak ıslak tuttu. Bu da estetik açıdan benim için önemli bir durum. Ancak fazla sıkmamaya dikkat edin, (ürün sprey formunda) ellerde yapış yapış kalabiliyor, saçlar sertleşebiliyor.
  • Ürünü uyguladığımda saçlarım çok kolay taranıyor. Normalde de uzun süredir rahatça tarayabildiğim saçlara sahibim (uğraşlarım sonucunda, düzenli bakım tarama vs.) ama banyodan çıkınca herkesin saçlarında duruladıktan sonra mutlaka karışma, tarağa takılma vesaire olur. Oralara sıkar sıkmaz hemen tarandı.
  • Saçlarımı pürüzsüz gösterdi. Özellikle taradıktan sonra pürüzsüz oldu saçlarım.

Ürünü tekrar alır mıyım? Emin değilim. Saç spreyi formunda, durulanmayan krem uygulamak benim için zor, üstelik saç diplerine de uygulanıyor. Bu, benim yağ bakım rutinlerim için sıkıntı. Ancak dışarı çıkarken saçlarımı sakinleştirmek için alırım alırsam.

Bir Cevap Yazın