Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Maskesi Ürün İncelemesi

Ürünü Mart Ayında Modahep’ten 11.5 TL’ye, Nisan Ayında da Cossta’dan 13.80 TL’ye satın aldım. Böylece ürünü 2 ay boyunca kullanmış oldum. Ben, diplere de uygulanabilen maskelere bayılırım. Bu da sanıyorum ki öyle. Ben haftada 2 – 3 kez bu ürünü saçlarımda dipten uca uygulayıp 10 dakika bekleterek yıkıyorum. Ürünü o kadar seviyorum ki, normalde şampuanlama sonrası yağ bakımı yaparken, bu ürünü kullandıktan birkaç gün sonra yağ bakımı yapıyorum. Benim favori saç maskelerim vardı, ancak bu maske hepsinin önüne geçti. Anlatmak için sabırsızlandırdı cidden.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımı pürüzsüz yaptı. Öyle ki gür, kabaran, sakinleştirmesi güç saçlara sahibim. Hatta öyle ki, saç jölesi niyetine bile kullandığım oldu. Nasıl yani? Diye soracak olursanız, dışarıya çıkmadan önce temiz saçlarıma dipten uca uygulayıp yine saatler sonra yıkamışlığım var. Saçları jilet gibi derler ya, aynen jilet gibi gösteriyor.
  • Saçlarımı yumuşattı. Bu markanın saç yumuşatmadaki en iyi ürünü bu. Zaten bir maskenin ve bir saç kreminin saçları yumuşatması gerekir. Ancak bu ürün benim yumuşaklaşması zor saçlarımla da baş edebildi.
  • Saçlarımı nemlendirdi. Normalde saç maskeleri birkaç saat saçı nemli bırakır sonra o nem gider. En azından benim saçlarım defalarca anlattığım gibi neme doymayan bir saç türü. Yani herhangi bir serum bakımı, yağ bakımı yapmam gerekmiyor uçlarına.
  • Sanki ürün saçlarımın uçlarındaki yıpranmış görüntüyü giderdi.
  • Ürün saçlarımı parlattı. Özellikle saçlarımın dipleri ışıl ışıl parladı.
  • Bu maskenin saçlarımı uzattığını düşünüyorum.

Ürünü diğer ürünlere kıyasla açık ara farkla herkese tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın