Makeuptime Mt Bb Krem Spf 15 Ürün İncelemesi

Ürünü Sosyetikavm’den 13 TL’ye satın aldım. Bu tarz aşırı uygun fiyatlı ürünler için diğer yazımda kısa bir açıklama yaptım:

Açıkçası ne kadar cildime önem versem de, bu tarz ürünleri hem sizlere tecrübe olsun diye hem de vaadini yerine getiriyor mu diye deniyorum.

Açıkçası yıllarca Loreal, Yves Rocher vs. markalarının fondötenlerini, bb kremlerini kullandım. En açık tonları dahil cildimde abes duruyordu. İlk defa bir ürünün rengi tam oturdu. O yüzden kullanmaya devam edeceğim ürünler arasında ancak kesinlikle cildime gündüz kremi, cilt bakım yağı, cilt bakım serumu sürüyorum ki cildim etkilenmesin. Dediğim gibi ilk defa bir bb krem yüzüme tam oturdu, ama o da şüpheli bir marka maalesef ki. Bu gibi markalar hakkında daha bilgilendirici yazılar yazılması gerektiğini düşünüyorum.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Cildime tam oturdu.
  • Kapatıcılığı normal.
  • Cildimde dengeli ton oluşturdu.
  • Spf olması iyi bir şey, su koruma faktörü etkisi sanırım, o kadar güneşe çıktım. Terleme dışında hiçbir sorun olmadı.

Aldıysanız, alerjik bir durum söz konusu olmadıysa bitene kadar kullanın bence, birdaha da almayın bu tarz ürünleri.

Bu arada, ben daha çok saç bakımında bilgili olduğumdan, fotoğraftaki içerik kısmından fazla bir şey anlamadım. Bilenler, yorum yazarak bilgilendirebilir. Ayrıca ürünü kullanmaktan üzerindeki yazılar çıkıyor. Bu da şüpheli elbette. Sahte kozmetik.

Bir Cevap Yazın