Almanların Hedefinde Artık Yahudiler Değil Türkler Var!

Deutsche Welle kanalının Alman istihbaratına çalıştığını bilmeyen yoktur diye umut ediyoruz. Bu kanalın en büyük özelliği doğru haberlerin arasına yalan haberlere sıkıştırarak Türk milletini birbirine düşürmek, Türkiye’yi uluslararası arenada rezil etmek, Türkiye’de etnik ve mezhepsel sorunları yaratmaktır. Almanlar düşman olduğu milletlere her zaman önce medya yolu ile yaklaşmıştır. Hitler döneminde de Almanlar Yahudileri önce medya önünde rezil etmiş sonra ise gaz odalarına attı. Şimdi ise aynısını Türklere yapıyorlar. Yatıyorlar kalkıyorlar Türkiye ile uğraşıyorlar. Tıpkı Yunanistan’da gece gündüz Türkiye’nin konuşulması gibi Almanya’da da Türkiye konuşulmaktadır.

Alman DW kanalı özellikle Erdoğan ve AKP’ye olan muhalifliği ile bilinmektedir. Zaten bu sayede Türkiye’de muhalif kesimin de desteğini kazanmaktadır. Ancak insanlara Erdoğan veya AKP düşmanlığı aşılarken alttan alttan Türkiye’yi oyan ve Türk düşmanlığı yapan fikirler de aşılamaktadır. PKK gibi terör örgütlerini özgürlük savaşçısı gibi gösterdikleri yetmiyor gibi en son Çerkezler üzerinden de etnik bölücülük yaptılar. Alman DW kanalı Türkiye’deki etnik bölücü faaliyetleri de fonlamaktadır.

Eğer bilgisayarda yazıları okuyamıyorsanız resmin üzerine sağ tıklayın ve yeni sekmede aç diyerek görebilirsiniz. Telefonda ise direkt olarak yakınlaştırma yapabilirsiniz.

Almanya hatta tüm Avrupa Mültecilerden nefret ederken Türkiye’de ise tam tersine Mülteci propagandası yapıyor. Türkiye mültecilere baksın, mülteciler çok iyi insanlar. Türkiye Suriyelilere kucak açsın diyorlar. Buna karşı çıkanları da insanlık düşmanı olarak görüyorlar. Ancak kendi ülkelerinde mültecilerin Avrupa’ya nasıl felaket getirdiğini anlatıyorlar. Sadece anlatmakla kalmayıp dövüyorlar hatta öldürüyorlar.

Türkiye’de fonladıkları insanlara mülteci güzellemesi yaptırıyorlar. Hem AKP’nin hem de CHP’nin içinde kayıtsız şartsız mültecileri-Suriyelileri savunanlar da bu yüzden var. Ceplerine giren paraya bakıyorlar. Avrupa’dan aldıkları fonlar sayesinde Türkiye’yi bir Arap memleketi yaptılar. Avrupalılar Kendi dillerinde yaptıkları haberlerde mülteci karşıtlığı yaparlar ancak Türkçe haberlerde ise mülteci aşkı ile yanıp tutuşurlar. İki yüzlü Avrupalılar. İki yüzlü Almanlar!

Almanlar ve Avrupalılar Türkleri sevmez. Türkler onlar için bir numaralı düşmandır. Türk düşmanlığı ile yanıp tutuşurlar. Türklerin ölmesi onlar için sevindirici bir haberdir.

AKP hükümeti Türkiye’ye ilk geldiği zamanlar Almanya en büyük destekçisiydi ancak aradaki çıkar ilişkisi bitince bu sefer AKP ve Erdoğan’ın şahsına düşman oldular. Batılılar böyledir. İşlerine gelirse destekler gelmezse desteklemez.

Türkiye’deki muhalif kesim Alman DW kanalının yalan haberlerine kanmamalıdır. Doğru yaptığı haberler de vardır fakat zaten bunu strateji gereği yapıyorlar. Doğru haberlerin arasına yalan haberler sıkıştırarak hem yalanlarını millete inandırıyorlar hem de böylece daha geniş kitlelere yayılıyorlar. NAZİ Almanyası da aynısını yapıyordu. Şimdi ise hedefte Yahudiler değil Türkler var.

Alman DW kanalı ve benzerleri Türkiye’de bir sürü ırkın asimile edildiğini ve bu asimile edilen ırkların tekrar anadillerinin öğretilmesi gerektiğini savunuyor ancak sıra Almanya’ya gelince asimile olma sözünü değiştirerek entegrasyon diyor ve Almanya için bunun gerekli olduğunu savunuyor. İki yüzlülüğü görüyorsunuz değil mi? Türkler yapınca asimilasyon Almanlar yapınca barış, kardeşlik, entegrasyon.

Türkiye ile her haberi dünyaya gelen felaket gibi yayınlarlar fakat aynısı kendilerinde olduğunda bunun çok doğal olduğunu ve insanlık için iyi olduğu propagandasını yaparlar.

Almanya ayrıca yaptığı tüm suçları Türklere yıkmak istiyor. Bakın arkadaşlar, bunlar ilerde yaptıkları Yahudi soykırımını da aslında Türkler yaptı diyecekler.

Sözümüz o ki bu Almanlara güvenmeyin.

Bir Cevap Yazın