HDP’li Feministlerin PKK Sempatizanlığı Ve Türklerin Bu Topraklardan Atılması

Sözümüz Kürt olan Feministlere değil, çünkü Kürtler hangi ideolojiyi ve dünya görüşünü benimserse benimsesin Kürtçülükten asla vazgeçmezler. Hatta Kürt kadınları için; “Kürt kadınları pis kokar soğuk ve biçimsizdirler” diyen terörist başı Abdullah Öcalan’ı dünyanın en yakışıklı erkeği ilan ederler. Gerici liderleri özgürlük savaşçısı, kadınların koruyucusu ilan ederler. Şeyh Said’de bunlardan biridir.

Türkler ise ilk fırsatta kendi özlerini inkar eder, Türk kimliğinden kurtulmak için ellerinden geleni yaparlar. Bazen bir batılıdan daha batılı bazen ise bir Arap dan daha Arap olabilirler. Bir de başımıza sözde kadın haklarını savunan ama kadın hakları ile zerre alakası olmayan tipler türedi. Bu tiplerin genellikle hem feminist hem de HDP’li olması şaşılacak bir durum. Bu kişiler Kürt değiller ama Kürtçülüğün-PKK’nın borazanlığını yapmaktalar. Geri Şeyh Sait’i savunurlar. PKK’nın özgürlük savaşçısı ve kadın dostu olduğundan bahsederler. Komik gelebilir ama gerçekten böyleler. Kadınları mal olarak gören ve kadınları önder dedikleri kişilere fahişe olarak sunan bir örgüttür PKK ancak batı medyasında öyle propagandası yapılmıştır ki bu örgüt kadın sığınma evi gibi gözükmektedir. Gerçekte ise bununla zerre alakası yoktur.

Türkler ne yaparsa yapsın bazı şeylerin önüne geçemez. Batı medyası her zaman PKK’yı savunmaya devam edecek. Feministler PKK’yı kadın haklarının koruyucusu olarak tanıtacak. HDP’li olmak çağdaşlık gibi algılanacak. Bunlarla başa çıkmanın tek yolu vardır. Savunma değil saldırmaktır! Çünkü Türkler ne kadar kendisini barışçıl gösterse de Anadolu’dan tamamen atılmadan batılılar durmayacaktır. Türkleri bu topraklarda istemiyorlar. Bunu kabul edip ona göre strateji belirlenmelidir.

Savunma yapmak yerine saldırmak fikri pek çok Türk için itici gelebilir. Çünkü hepiniz mankurtlaştırıldınız. Türkler barış ve kardeşlik masalları ile savaşçı ruhunu köreltti. Özgürlükler ülkesi Amerika’da bile kimse Usame Bin Ladin’i savunamaz, heykelini dikeceğiz diyemez. Lakin Türkiye’de hem vatan haini hem de kadın düşmanı biri kadınların koruyucusu ve özgürlük savaşçısı olarak gösterilebilir. Bundan dolayıdır ki artık strateji değiştirilmelidir. Bu malumatları eminiz ki 3-5 kişi ancak okuyordur fakat okuyanlar ne demek istediğimizi anlayacaktır.

One comment

  1. Bu malumatları 3-5 kişiden fazlası okuyor emin olun. Sadece çevremden söylüyorum, bir discord sunucusu var yaklaşık 200 kişilik orada paylaşılıyor mesela. Sadece aktif okuyan benim 5 den fazla arkadaşım var zaten. Her yere ise bu siteyi tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın