Eklips Natural Bio Tarak Ürün İncelemesi

Bu ürünü, Gratis internet sitesinden 11.75 TL’ye görünce sipariş verdim. (Elbette ki birkaç ürünle birlikte.) Bu tarz bir tarağa ihtiyacım vardı çünkü plastik tarakların saçıma zarar verdiğini düşünüyorum bir süredir. Böyle ahşap – tahta tarağa benziyor. Ne yazık ki öyle değil, keşke öyle olsaydı ama elektriklenme önleyici bir özelliği varmış, 12 TL için buna değer diye düşündüm. Güncel fiyatı da aynı (Gratis kart indirimi ile)

Gelelim tarak incelemesine;

  • Saçlarımı banyoda tararken bir an elime çok zayıf geldi tarak, kırılacak mı acaba ilk kullanımda diye düşündüm, yapısı bir tık ince olduğu için. Fakat gayet sağlam çıktı rahatladım.
  • Ayrıca saçlarımı daha kolay taramamı sağladı. Daha hızlı taradı. Benim saçlarım gür ve kalın tellidir haliyle 8 – 10 parçaya böle böle tararım, toplamda taramam da 10 – 15 dakika alır (en az) buklelerden de ötürü, bu ürün sayesinde bu süre 5 – 6 dakikaya indi.
  • Saçlarımın gerçekten de kabarmasını önledi. Elektriklenmesini azalttı.
  • Ve eskisi gibi saçlarımı tararken tomar tomar saç gelmedi elime. Normal seviyede saçlar geldi. (Nazikçe uçtan başlayarak en son diplere getirerek tarıyordum, o halde bir ton saç gelirdi, saç dökülme sorunum olmuştu, muhtemelen tarak etkisinden.)
  • Sanki saçlarımı yumuşattı gibi geldi

Bir Cevap Yazın