İzla Kirpik Fırçası Ürün İncelemesi

Ürünü Sosyetikavm adlı siteden 2 TL’ye satın aldım. Ürünün sitedeki rengi siyah iken, bana pembe renk geldi. Neyse ki daha güzel olduğunu düşündüğüm bir renk geldi. Ancak herkes bundan hoşlanmayabilir. Fotoğrafları da ona göre koyması gerekiyor sitenin.Ayrıca ürün aynen böyle geldi, herhangi bir kutusu falan da yok. Ben dezenfekte edip öyle kullanıyorum. Açıkçası ben bu ürünü kirpiklerimin bakımı için kullanıyorum. Gidip de bu ürünle rimelin boyasını kirpiklerime sürmeyi düşünmüyorum tabi ki. O şekilde kullanan var mıdır ki acaba ? Hem öyle yapacak olsam direkt rimel alır onun fırçasını kullanırım değil mi?

Gelelim ürün incelemesine ve ürünün bendeki etkilerine

Ürünü kirpik masajı olarak ve yağ uygulama amacı ile kullanıyorum. Yağları elime damlatıp uyguladığımda yağlar gözüme kaçabiliyor ve rahatsız edebiliyor. Ya da miktarı fazla gelebiliyor.

  • Ürünü masaj olarak da kullanıyorum ve kirpiklerimi ayırıp rahatlatıyor. Kaldı ki inatçı, ters yönde, hatta bazen batan kirpiklerim de var ve onları doğrultmama yardımcı.
  • Ürünü yağ uygulama tarağı olarak kullanıyorum dediğim gibi. Hem kullanımı daha rahat oluyor hem gereksiz yere yağlar göz altlarıma, çevresine, yüzüme, oraya buraya bulaşmıyor.
  • Ürün kirpiklerimi ayırdığı için, daha rahat rimel sürmemde yardımcı oluyor. Ben öyle rimel gibi şeyleri kullanacaksam önce kirpiklerime yağ uyguluyorum ki, kirpiklerim zarar görmesin, en azından gördüğü zarar azalsın.

Marka hakkında pek bir bilgim yok, o nedenle marka konusunda yorum yapamıyorum.

Bir Cevap Yazın