Kafa Masaj Aleti (Bokoma) Nedir? Kafa Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?

Bokoma Kafa Masaj Aleti Nedir?

Bokoma masaj aleti, eski ve klasik bir tasarıma sahip olan, kafanıza ileri geri uygulamanızla bükülen, uçlarında kauçuk parça bulunan (kafaya batmamasını sağlayan madde) kafa derinize nazikçe masaj yapan alete verilen addır. Dolaşımı iyileştirmek ve stresi azaltmak, özellikle stres konusunda kafa derinizdeki akupunktur noktalarını yumuşak ve hassas bir şekilde hedefler.

Bu çok yönlü masaj aletini bazı insanlar stres için – rahatlama için-, bazı insanlar da saç uzatmak için kullanmaktadır. (Bazıları da hepsi için) Kullananlardan bazıları da saç dökülmelerinin azaldığını – daha az saç dökülmesi yaşadıklarını, saçlarının büyüme hızlarının arttığını bildirmişlerdir. Bu kafa masajı size iyi hissettirebilir. Kendi yorumlarımı eklemem gerekirse garip bir gıdıklanma hissi bırakıyor en başta. Ancak sonra güzel his veriyor. Kısaca duyusal zevk veriyor ve bende ağrı semptomlarımı azalttı.

Ürün Açıklamaları:

  • Kafa masaj aleti sadece yılların Avustralyalı (arborginlerin) göreneği değil yirminci yüzyılın modern tekniği olarak da geçiyor. Görünüşte ufak bir mutfak aletini andıran kafa masaj aletinin yeteneklerini düşünebilmek mümkün bile değil.

Ürün Özellikleri:

  • Kafanızın üzerine yerleştirdiğiniz an hafif masaj yapmış olursunuz. Kafa masaj aleti kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak tüm vücuda rahatlama hissi verecektir. Bu durumda kan dolaşımı artacak ve özellikle cilt canlılık kazanacak ve hiçbir ilaç kullanmadan endorfin hormonu devreye girecektir.
  • Etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte, etkili olduğu dünyada kullanan birçok insan tarafından onaylanmıştır. kafanıza dokunduğunuz an bütün vücudunuzu olağanüstü bir ürpermenin kapladığını ve size mükemmel bir his verdiğini fark edeceksiniz.
  • Kafa masaj aleti ile yapılan bu masaj ile bir kıpırtıyla birlikte tüm hücrelerinizin rahatladığını fark edeceksiniz. Bu rahatlama uyku getirmeyen bir duygudur. Sadece kafa kısmını değil tüm vücudunuzu da rahatlatabilir. Kafa masaj aleti ile kıpırtıyla birlikte vücudunuzun ürperdiğini göreceksiniz. Gününüze rahat ve huzurlu devam edin!

Kullanımı Nasıldır?

  • Başınızın üstünde tutup bastırıyorsunuz, ürün üzerindeki teller aşağıya doğru kayarak kafanızı saracak. uç kısımlardaki toplarla inanılmaz bir keyif hissedeceksiniz, rahatlamanın yanında bir anda tüm stresiniz yok olacak.
  • Ev, seyahat ve ofis kullanımı için uygundur. Stresi azaltır, harika hissettirir! Kas gerginliğini ve yorgunluğunu giderin ve kafaya veya vücuttaki noktalara masaj yaparak kan dolaşımını iyileştirin.
  • Kullanımı kolay olan bu hafif kafa derisi masajı, sapı başınızın üstünde tuttuğunuz ve çok uzunluktaki tel parmakların pürüzsüz reçine uçlarının kafa derinizin üzerinden hassas bir şekilde geçmesine izin verdiğiniz için kafa derisindeki sinir uçlarını titretir.
  • Rahatlatıcı ve karıncalanma etkisi, baştan alt ekstremitelere ve ekstremitelere geçerek bütünsel bir his yaratır.

Malzeme:

  • Sap (metal), parmaklar (paslanmaz çelik), temas noktaları (plastik). Kulplar eloksallı alüminyumdan yapılmıştır. Masaj uçları, paslanmaz çelik telle son derece iyi yapışan ve çok pürüzsüz dokulu olan katı sentetik reçineden yapılmıştır.

İlgili Ürün İncelememiz:

Bokoma Kafa Masaj Aleti Ürün İncelemesi | Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Bir Cevap Yazın