1 Hafta Boyunca Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı Kullandım

Açıkçası ürünü Gratis’te 30 TL’ye görmüştüm, o gün almamıştım bir de üstüne 2 gün sonra alacağım tuttu, o gün de 50 TL’ye gördüm. Ürün için Gratis’e uğramıştım bir de. Boşuna gelmedim diyip resmen enayilik uğruna 20 TL pahalıya satın aldım. Cidden Trajikomik bir durum oldu. Ancak ürünü daha önce deneyimleyen biriyim ve etkili olduğunu bildiğimden, bana göre 50 TL’ye aldığıma değdi.

Daha detaylı ürün incelemem için;

Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı Ürün İncelemesi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Erkek arkadaşım kapak kısmına yanlış fotoğraf koysa da….

Ürünü düzenli olarak 7 gün boyunca kullandım. Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

Bu ürün gerçekten tırnaklara çok iyi bakım yapıyor.

  • El tırnaklarımı ve ayak tırnaklarımı hızlı uzattı.
  • Tırnaklarımı nemlendirdi ve pembelik verdi.
  • Saçlar için de iyi bir nemlendirici olduğundan saçlarımın istediği nemi verdi. Ki benim saçlarım neme doymayan çok kuru bir saçtır.
  • Ayaklarıma bakım yaptı ve ayaklarımı yumuşattı.

Herkes bunu tırnak bakım yağı olarak bilse de ürün ayak kokusu gidermeye, ayakları yumuşatmaya, saç uzatmaya (saç bakımını yapmaya, saç yumuşatmaya) da yardımcı oluyor. Yani 20 TL gibi fazladan para (gereksiz para vermeyi hiç sevmem bu arada) uğruna satın aldım, çünkü bir bildiğim var. Ürün tüm vaadini, hatta vaatlerinden fazlasını yapıyor. Tırnak Bakım yağı diye geçen ancak, ayaklarda ve saçlarda da kullanılan kaç tane ürün var?

Bu arada, 2018’de de bu ürünü kullanmıştım, gözlemlediğim kadarıyla içeriğinde değişiklik var. Renginden ötürü böyle düşündüm çünkü önceki hali daha turuncuydu. Şimdiki halinde de hafif turunculuk var ancak daha farklı.

Yuvarlak bir kutusu bulunduğundan ve dönüp durduğundan, bazı kısımlar tam çıkmadı, tam çekemedim kusura bakmayın ancak okunaklı olduğunu düşünüyorum.

Ürünün saçla ve tırnakla ilgili açıklaması;

Mixup Sulphur kullanımı;

“1 Hafta Boyunca Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı Kullandım” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın