Restorex Şampuanla Saçlarınızı 6 Ayda Belinize Kadar Uzatın!

Restorex Şampuanın saç uzatma etkisi olduğunu herkes bilir. Ben bunun içeriğindeki sarmaşık özüne bağlıyorum. Sarmaşığı da bilen bilir, uzadıkça uzar. Ayrıca yabancı forumlarda da Restorex Şampuanın ne kadar hızlı saç uzattığından bahsedilir. Bunun yanında şahit olduğum bir durum var ki saç uzatmak isteyen arkadaşlarım hep bu şampuana yöneliyor. Ne zaman saçımı uzatmak istesem bu şampuanı kullanıyorum uzuyor diyorlar. Gözlerimle şahit olduğum durum var ki saçlarını omzunda kestiren arkadaşımın saçları 8 9 ay içinde belini aşmıştı. Ben de bu şampuanı 2 ay boyunca denedim. Erkek arkadaşıma da aldım o da denedi. Saçlarını yumuşattığını söyledi ve ben kesinlikle farkettim ki saçları uzadı.

Onun dışına, dilerseniz incelemelerim ve gördüğüm etkiler için şu malumatlarımıza bakabilirsiniz.

Temmuz Ayının başından Aralık Ayının sonuna kadar kullanacağım. Ancak 2 aylık sonuçlar bile beni çok memnun etti. Eminim ki saçlarım fazlasıyla uzayacaklar. Ayrıca 6 ayda saç 6 cm’den fazla uzamaz diye zırvalayanlar için yine bir yazımız var;

Saç 1 Ayda Kaç Cm Uzar? – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Lütfen 6 ay sabredin, bunun yanında yağ bakımları da uygulayabilirsiniz. Haftada 2 veyahut 3 kez şampuanlamaya dikkat edin. Zaten bir şampuanın saça alışma süresi 30 60 gün arasında değişir. Yani size tavsiyem en az 2 ay kullanmanızdır.

Restorex Şampuanını kullandıktan sonra saç dökülmesi yaşayanlar olmuş onlara tavsiyem;

Şampuana Çam Terebentin Yağı Dökmek Saçları Uzatır Mı? – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Restorex Şampuana Çam Terebentin Esansı Dökerek Saç Uzatma! | Şampuana Çam Terebentin Esansı Dökmek Saç Uzatır Mı? – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Halihazırda indirime giren bir ürün olduğundan, 500 ml’si 10 TL, 1000 ml’si 18 TL olarak gözüküyor. 1 litresi size 6 ay çok rahat yetecektir. Ayrıca bence 2 tane alın rahat edin çünkü her an fiyatı artabilir. Ben de 6 ay boyunca deneyeceğim.

One comment

Bir Cevap Yazın