Afgan Sapık Polise Rüşvet Teklif Etti!

Yine bir Afgan vakası ile karşı karşıyayız. Türkiye’ye elini kolunu sallayarak girenlerin içinde çok sayıda kötü niyetli insanlar var. Bunların içinde özellikle sapıkların yoğun olduğunu görüyoruz çünkü her gün başka bir taciz vakası ile karşı karşıya kalıyoruz. Türk milleti artık karısını, kızını Tiktokta Afgan-Pakistanlı hesaplarında görmeye başladı. Ancak sapıklar sapıklık seviyesini daha da arttırıyor. Küçük çocukların etek altı fotoğrafını çeken Afgan Sapık, şikayetler sonucu polise yakalandı. Sapık özür dilemek yerine bilin bakalım ne dedi? Bırakın beni para vereyim… Evet, sapık polise rüşvet teklif etti. Kaç para rüşvet teklif ettiğini bilmiyoruz ancak bu söz karşısında polisler biraz sinirlenmiş olacak ki Afgan sapığa sürekli küfür etmektedirler.

Sizce bu Afgan, Suriyeli, Pakistanlı meselesinin sonu nereye varacak? Çünkü CHP, HDP, Deva gibi partilerden oluşan Muhalefet cephesi de mültecileri göndermekten yana değil. Bu yüzden ev kiraları da her gün artıyor çünkü mülteciler bir evde 10 kişi kalabildiği için kira pahalı da olsa kendi aralarında para biriktirip bir ev tutabiliyorlar. Bir yandan ekonomik kriz ve mülteciler diğer yandan Yunanistan’ın Türkiye’yi batı ülkelerine şikayet etmesi ve adaları işgal etmesi, diğer taraftan ABD’nin Suriye’de YPG-PKK militanlarından oluşan büyük bir terör hattı oluşturması. Farkında mısınız? Türkiye kaynıyor ve dış taraftan da kuşatılıyor.

Türk nüfusu Türkiye’de azalıyor. Türk olmayanlar ise çoğalıyor. Türk vatandaşı olup Türk olmayan etnik gruplar da tüm hızıyla çoğalmaya devam ediyor. PKK ve HDP batı illerinde büyük bir sempati toplamaya başladı. Muhalefet ise oy kaygısından dolayı PKK aleyhine bir şey diyemiyor aksine PKK’lı olduğu açıkça meydanda olan kişileri destekliyorlar. En son Ekrem İmamoğlu önderliğinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi PKK sempatizanı Aynur Doğan’a konser verdirdi. Aynur Doğan sıradan bir sempatizan da değil, bizzat PKK’lıların arasında ve APO posteri altında şarkı söyleyen biri. Bir tane Atatürkçü CHP’li çıkıp da buna karşı gelmedi. Türk ırkı bu vurdumduymazlıktan ve partizanlıktan dolayı gerçekten de yok olma tehlikesi ile karşı karşıya. Sırf partisi zarar görmesin diye tüm bu rezilliklere karşı tek kelime etmiyor.

Bir Cevap Yazın