Kapağı Avrupa’ya Atan Müslümanlardaki Türk Nefreti

Avrupa’ya yerleşen Müslümanlar Avrupa’da iyi yerlere gelince ve devletin mekanizmalarında görev almaya başladıklarında bir anda Türk düşmanı oluyorlar. Avrupa’da Türk ve Türkiye karşıtı Müslüman çoktur. Avrupa’da Türk nefreti ile yaşan Müslümanların sayısı hiçte az değildir. Avrupalılar bu tip kişilere ayrıca çok sevmekte ve onlara iyi mevkiler vermektedir. Müslüman olup namaz kılan ve ABD ordusuna katılanlar da çoktur. Yunanistan Türkiye’ye casus gönderirken gönderdiğin casusların Müslüman olmasına dikkat etmektedir. Çünkü Türkiye’de insanları İslam ile kandırmak kolaydır. Allah de, namaz kıl, kitap de, peygamber de tamam. Herkes sana inanır, herkes seni iyi sanır. İslam ile kandıramazsan da Atatürkçülük-Kemalizm ile insanları kandırırsın. Amerikalı General yalandan Atatürkçülük yaparak ve yanında İngilizce Nutuk taşıyarak Kenan Evren’in gözünü boyadı ve bu sayede Kenan Evren’i kandırarak Yunanistan’ı Tekrar NATO üyesi yaptı. Türkiye kendi eliyle Yunanistan’ı NATO’ya aldı. Sonra ne oldu? Amerikalı General verdiği hiçbir sözde durmadı ve Yunanistan tam sürat Türkiye karşıtlığına devam etti. NATO şemsiye altına giren Yunanistan Türkiye’yi tüm dünyanın gözleri önünde rezil etti. Eğer Yunanistan NATO’ya girmeseydi bu kadar küstah olmayacaktı.

Türkiye’de milyonlarca kaçak, sığınmacı, vatansız var fakat din kardeşiyiz ayağına yıllardır Türkiye bunlara bakıyor. Çünkü dediğimiz gibi Türkiye’deki insanları İslam ile kandırmak kolaydır. Bu yüzden Yunanistan’da Müslümanlara ayrı bir ilgi göstermekte onları bilhassa casus olarak aramıza salmaktadır. Yunanistan’ın özenle eğittiği ve çok defa Türkiye’ye gönderdiği Yunan Casus Muhammed Amar Ampara MİT operasyonu ile Türkiye’de yakalandı. Müslüman casus pek çok defa Türkiye’ye iş adamı kılığında gelerek FETO ve PKK uzantıları ile dirsek temasında olmuş, Türkiye’de karışıklık çıkarmak için istihbarat faaliyetleri düzenlemiştir. Yunanlılar ayrıca Karadeniz bölgesine de bol bol casus göndererek oradaki Türklere “Rumluk, Pontusluk” kimliği kazandırmaya çalışmaktadır.

TRT World Spikeri de Yunan ordusuna katılıp gururla poz vermişti! Evet arkadaşlar, TRT World spikeri Yunan ordusuna katıldı ve bunu bizzat kendi duyurdu, resmini paylaştı. TRT World programcısı Ahmed Ghoneim, Yunan ordusuna katıldığını açıkladı. Daha önce TRT World’de Filistin odaklı ve İsrail karşıtı programlar yapan Mısır asıllı Ahmed Ghoneim, Yunan ordusuna katıldı. Türkiye’yi İsrail’e karşı kışkırtan Ahmeg Ghoneim, Haç işareti bulunan Yunan bayrağı altında gururla poz verdi. Konu İsrail’e gelince bir anda Müslümanlığı tutan Ahmed Ghoneim, konu Yunanistan olunca ne hikmetse Müslümanlığını hatırlamaz olmuş. Hem de Yunanistan ile Türkiye’nin arası bu kadar kötüyken Müslüman Ahmeg Ghoneim’in Yunan bayrağı altında poz vermesi sizce doğru mudur? Hem de bu kişi TRT World spikeri. Bizzat Türk devletinden para alıyor. Hem Türk devletinden para alıyor hem de Türkiye ve İsrail’in arasını açmaya çalışıyor hem de Yunan bayrağı altında poz veriyor. Besle kargayı oysun gözünü misali bir olay. Türkiye ile İsrail’in arasının bozulması kimin işine gelir? Yunanlıların işine gelir. Yunan ordusuna hizmet etmek kime fayda sağlar? Yunan’a fayda sağlar. Türklerden maaş alıp Yunan Ordusunda gururla poz veren biri Türklere hizmet edebilir mi? Etmez.

Arkadaşlar, herkese Müslüman diye güvenirsek olacağı bu. Türkler böyle sürekli kandırılacak mı? Gerçekten bu nereye kadar böyle devam edecek. Bu gidişle ya Türkler İslamı bırakıp adam gibi rasyonel ve realist düşünecek ya da böyle her Müslümana güvenmeye devam edip kendi kendini yok edecek. Çünkü Ümmetçilik politikası Türklere fayda değil zarar sağlamaktadır. Sovyet Rusya’da Ruslar Müslümanlara göstermediği eziyeti Tengricilere göstermişti. Müslümanlar Rus devlet kademesinde görev alabiliyorken Tengricilere böyle bir kolaylık sağlanmazdı. Bu yüzden yüzlerce Şamanist Din adamı idam edildi. Çünkü Tengricilik Türklerin milli dinidir bu yüzden bu dine inananda milli şuur olur. Ruslar ise Türklerde milli şuur olmasın diye Tengriciliği yasaklı din ilan etti. Pek çok Tengrici PanTurkist-Türkçü olduğu için Sovyet Esir kamplarına kapatıldı ve öldürüldü. Türk şuurlu olmazsa, milli şuuru olmazsa her zaman kandırılmaya devam eder.

Daha önce bazı Suriyelilerin haberlerini görmüşsünüzdür. Avrupa’ya kaçıp Türkiye’ye hakaret ediyorlardı. Hatta Türkler bu Suriyelilere tepki vermiş Suriyeli ise “Sanki size gelin bizi kurtardın dedik” diye cevap vermişti. Nankörlüğün bu kadar arkadaşlar. Sonrada o Suriyeli Yunanlılardan dayak yiyince tekrar Türkiye’ye sığındı. Türkler ise kendisine hakaret eden Suriyeliye aş verdi, iş verdi. Böyle bir rezillik dünyanın hiçbir ülkesinde yoktu. Utanmasak adama madalyaca takacağız. Lakin onu da yaparız. Çünkü ümmet politikası ile hareket ediyoruz. Yazık, gerçekten çok yazık. Türklük eriyor, yok oluyor. Türkler kendileri hariç herkesi düşünüyor.

Avrupa sınır kapıların açılmasına güvenerek Türkiye hakkında ileri geri konuşup, Türklerden nefret ettiğini dile getiren ve tepki çeken mülteci, Yunan sınırından geçince Yunanistan polisi tarafından dövülüp geri gönderildi.

Yine Türkiye’de eğitim alan, Türkçe öğrenen, Türklerin ekmeğini yine bir Afgan kızı da Almanya’ya yerleşince Türk nefretine başladı. Zaten bilirsiniz ki Avrupalılar Türk düşmanlarını çok severler. Bu Afgan kızda soluğu hemen Almanya’da alarak Türk düşmanlığına başladı. Böylece Alman devletinde elbette teşekkürünü kazandı. Kim Türklere hakaret ederse Avrupalılarca el üstünde tutulur. İşte Türklerin ekmeğini yiyip Türkiye’de okuyan fakat Türkiye’de eğitimini aldıktan sonra Almanya’ya yerleşip Türklere hakaret eden Afgan Kız!

Bazı arkadaşlar böyle Afgan mı olur diyor. Afgan denilince herkesin aklına kara kuru esmer tenli insanlar geliyor. Arkadaşlar, Afgan adı bir ırkı temsil etmez. Afgan bir üst kimliktir ve Afganların içinde pek çok milletten insan vardır. Türkler, Ruslar, Peştunlar, Farslar, Araplar pek çok millet var. Elbette çoğunluğun İrani kökenli olan Peştunlar oluşturmaktadır fakat dediğimiz gibi her Afgan esmer değildir. Afganistan’da yaşayan her millete Afgan denir. Bu arada kızın saçı boyadır. Kızın ilk başta beyaz tenli olduğu için Avrupalı bir ajan ve provokatör olduğu yazılıp çiziliyordu bu yüzden biz de bu kızı paylaşmadık fakat kızın daha sonra Afganistan’dan gelerek Türkiye’de eğitim aldığı ve Almanya’ya yerleştiği ortaya çıktı. Yani ajan değil.

Kız ayrıca Türklerden “Pislikler” diye bahsetmektedir. Besle kargayı oysun gözünü işte. Türkler hiçbir zaman bir Avrupalı gibi değerli olmayacaktır. Türkleri hiçbir millet sevmiyor. Bu gerçekle yüzleşmeliyiz. Müslüman ülkeleri yakıp yıkan ve ABD ordusundaki görev yapan dini bütün Müslüman bile Türk düşmanlığı yapıyor. Türkler artık aklına başına devşirmeli, kimseye Müslüman diye tolerans göstermemelidir. Yoksa sürekli böyle kandırılır.

Bir Cevap Yazın